NEDEN AHŞAP?

  • Tarih |

Neden Ahşap?

 
Günümüzde plastik eşyalar hayatımızın büyük bir kısmını kaplar hale gelmiş durumda. Yemeklerimizi koyduğumuz eşyalardan tutun, çocuklarımızın oynadığı oyuncaklara, suyumu muhafaza ettiğimiz bidonlara kadar her tarafımız plastik olmuş durumda. Ve sürekli olarak plastiğin insan sağlığı için  zararlı bir madde olduğu sürekli konuşulurken bunlar yaşanmakta.
Her anne baba için çocuğu kıymetlidir. Çocuklarının saçlarının bir teline zarar gelsin istemezler. Fakat diğer yandan baktığımız zaman her anne baba çocuklarına oyuncak aldığında gidip plastik oyuncak almakta. Özellikle küçük yaşlardaki çocuklar ellerine aldıkları eşyaları ağızlarına götürdükleri için bu plastik oyuncakların ne kadar zararlı olduğunun farkında değil anne babalar.
bütün anne babaların sağlıklı ve doğal olan ahşap oyuncakları tercih etmesi çocuklarının geleceği için ve sağlığı için önem arz etmektedir. İşte bu nedenle www.hobiegitimdunyasi.com olarak daha sağlıklı ve daha niteliksel olarak gelişmiş bir neslin yetişmesi için ahşap oyuncakları tercih ediniz diyoruz.